Kategorie

PayU

* Wszystkie sprzedawane przez nas części elektroniczne są sprawdzane podczas demontażu, nie ma możliwości zwrotu tych części.

* Możliwość sprawdzenia części elektronicznych jest tylko u nas na miejscu w obecności sprzedającego - serdecznie zapraszamy.

* Na części karoseryjne nie udzielamy gwarancji! Na życzenie robimy szczegółowe zdjęcia. W przypadku gdy towar jest uszkodzony zamieszczamy taka informacje na aukcji.

* Reklamacja tylko i wyłącznie obejmuje Wymianę części na inne, nie zwracamy pieniędzy.

* W przypadku braku towaru na wymianę pieniążki przelewamy na wskazany numer rachunku klienta

* Numery części są podane na aukcji. W przypadku niezgodności numerów lub oznaczeń produktu klient towar bierze na swoja odpowiedzialność!

* Pomimo dołożenia wszelkich starań aby publikowane w aukcji informacje były aktualne nie gwarantujemy, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed podjęciem decyzji prosimy o kontakt z handlowcem drogą telefoniczną lub poprzez e-mail.

* W przypadku części karoseryjnych stan przedmiotu jest oceniany pod względem kształtu a nie powłoki lakierniczej chyba ,że jest inaczej podane na aukcji. (części są używane więc mogą posiadać mniejsze ,bądź większe rysy)

* Sprzedawane części znakowane są przez nas, zerwanie plomb przyczyni się do utraty gwarancji