O firmie  up aga

Firma Agatpro istnieje na polskim rynku od 2005 roku.i

Jakość, profesjonalizm, rzetelność i szybkość to słowa kluczowe, które na samym początku wdrożyliśmy w naszą firmę. Specjalizujemy się zarówno w samochodach marki JAGUAR jak i pozostałych.

W naszej ofercie znajdują się oryginalne części , które znacznie przewyższają zamienniki pod względem jakości wykonania oraz użytych do produkcji materiałów.

Posiadamy w pełni rozbudowane hale magazynowe które wpływają na krótki czas realizacji oraz jakość sprzedawanego asortymentu.

Nasze kompetencje potwierdzone są wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu szybko staliśmy się liderem rynku ogólnopolskiego. Jesteśmy konkurencyjni pod względem ceny jak i asortymentu. Obecnie naszą misją jest rozszerzenie działalności na rynki zagraniczne.

Naszym atutem jest profesjonalna obsługa klienta przez wyspecjalizowanych pracowników oraz fachową poradę.

onas iko1onas iko2onas iko3

onas1 onas2 onas3

 

 Informacje o produktach  up aga

Wszystkie produkty oferowane w sklepie Agatpro są używane, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Nie sprzedajemy uszkodzonych czy naprawianych rzeczy o ile aukcja o tym nie wspomina. Wszystkie nasze rzeczy pochodzą z legalnego źródła.

Nie kupujemy uszkodzonych lamp/elementów karoserii/opon i nie poddajemy ich naprawie. Kupując u nas mają Państwo gwarancję zadowolenia i pewnego towaru.

Kupując część używaną decydujesz się na zakup przedmiotu , który może nie odpowiadać w 100 % ideałowi części nowej , jeśli nie jesteś pewien nie kupuj ! napisz! zadzwoń! Upewnij się czy dana cześć Ci odpowiada.

Jestem poważnym partnerem, i tego samego oczekuję od kupujących.

Wszystkie przedmioty objęte są 2 tygodniowa gwarancją rozruchowa. Datę liczy się od odbioru paczki ,jeżeli jest inaczej zawsze jest taka informacja podana na aukcji.

 

 Wysyłka up aga

- Wysyłka w 24H.

- Wszystkie paczki są staranie pakowane. Do ceny przesyłki dolicza się koszty robocizny ,opakowania i transportu na pocztę.

- Cena przesyłki jest zależna od wagi i wymiarów paczki

- Paczki wysyłamy POCZTA POLSKA lub kurierem UPS , DPD , DHL

- Przy zakupie wielu przedmiotów towar pakujemy do jednej paczki!

- Wszystkie paczki wysyłane kurierem są ubezpieczone.

- Nie odpowiadam za uszkodzenia towaru powstałe podczas transportu (reklamacje należy kierować do przewoźnika )

- Paczki wysyłam metodą uzgodnioną z kupującym

 

wysylka

 Płatności up aga

platnosci

Akceptujemy płatności :

- Przelew bankowy

- Przelew przez system payu allegro

- Przelew za pomocą systemu PayPal

- Płatności kartami kredytowymi

 

 Zasady:up aga

* Wszystkie sprzedawane przez nas części elektroniczne są sprawdzane podczas demontażu, nie ma możliwości zwrotu tych części.

* Możliwość sprawdzenia części elektronicznych jest tylko u nas na miejscu w obecności sprzedającego - serdecznie zapraszamy.

* Na części karoseryjne nie udzielamy gwarancji! Na życzenie robimy szczegółowe zdjęcia. W przypadku gdy towar jest uszkodzony zamieszczamy taka informacje na aukcji.

* Reklamacja tylko i wyłącznie obejmuje Wymianę części na inne, nie zwracamy pieniędzy.

* W przypadku braku towaru na wymianę pieniążki przelewamy na wskazany numer rachunku klienta

* Numery części są podane na aukcji. W przypadku niezgodności numerów lub oznaczeń produktu klient towar bierze na swoja odpowiedzialność!

* Pomimo dołożenia wszelkich starań aby publikowane w aukcji informacje były aktualne nie gwarantujemy, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed podjęciem decyzji prosimy o kontakt z handlowcem drogą telefoniczną lub poprzez e-mail.

* W przypadku części karoseryjnych stan przedmiotu jest oceniany pod względem kształtu a nie powłoki lakierniczej chyba ,że jest inaczej podane na aukcji. (części są używane więc mogą posiadać mniejsze ,bądź większe rysy)

* Sprzedawane części znakowane są przez nas, zerwanie plomb przyczyni się do utraty gwarancji

 

 Reklamacje i zwroty up aga 

Reklamacja towaru jedynie po odesłaniu do 14 dni paczką z dołączonym paragonem lub fakturą VAT nie odbieramy przesyłek pobraniowych ! ! !

przed wysyłką należy skontaktować się na poniższy adres e-mail

************ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ********************

 

AGATpro: Konakt tel. 00 48 601 254 406 / 00 48 601 254 806 Piaski ul. Poznańska 52 63-820 | Projekt i wykonanie Mabu - Film & Design - Produkcja filmowa | Grafika komputerowa | Strony WWW - mabu.pro